Świetny start Karateków z Piasków a Aleksandra Adamska Najlepszą Zawodniczką turnieju. Rywalizowało ponad 500 zawodników z 27 klubów. Ogrom sukcesów, powodów do dumy i radości. Shodaniaczki pokazały klasę, waleczność i wielkiego ducha walki. Każda z walczących zasługuje na słowa uznania za postawę a za osigane sukcesy to tyko wielkie brawa. Karate nas rozwija, buduje i łączy na wielu życiowych płaszczyznach.

Działania UKS Shodan Piaski wspiera Gmina Piaski za co Dziękujemy

Złoci medaliści

ADAMSKA ALEKSANDRA KATA DZIEWCZĄT U14

GLINKA SARA KATA KOBIET U18

ADAMSKI JAROSLAW KATA MĘŻCZYZN MASTERS +50 LAT

MAZUREK VANESSA KATA DZIEWCZĄT U12 - PIERWSZY KROK

KATA DRUŻ. DZ. U14 / ADAMSKA ALEKSANDRA, JASIŃSKA NIKOLA z BEDNAREK SARA /

KATA DRUŻ. KOBIET U16 / ADAMSKA ALEKSANDRA, JASIŃSKA NIKOLA z CHOMA ANNA, /

KATA DRUŻ. KOBIET U18 / ADAMSKA NATASZA, GLINKA SARA, CHOMA ANNA /

Srebrni medaliści

JASIŃSKA NIKOLA KUMITE DZIEWCZĄT U14 -47 KG

ADAMSKA NATASZA KATA KOBIET U16

JASIŃSKA NIKOLA KATA DZIEWCZĄT U14

Brązowi medaliści

ADAMSKA NATASZA KATA KOBIET U18

W turnieju rywalizowała również MAZUREK JAGODA ale musiała uznać wyższość przeciwniczek.